Właściciel firmy TRAKI od kilkunastu lat zajmuje się budową traków.
Jego najnowszą konstrukcją jest trak taśmowy GOLTAD 750. Nasz trak jest stopniow ulepszany. Aby zobaczyc więcej zapraszamy na stronę nowości

Traki wyposażone są w jedno- lub dwuosiowy układ jezdny. Na życzenie klienta są montowane na lawecie, co umożliwia przemieszczanie ich na duże odległości. Maszyny wyposażone są w hydrauliczny układ załadunku kłody o ciężarze powyżej 2 ton. Docisk kłody sterowany jest elektronicznie. Kontrola nad pracą maszyny odbywa się za pomocą prostego w obsłudze elektonicznego pulpitu sterowniczego. Zastosowane sprzęgło powoduje, że układ tnący pracuje tylko podczas cięcia.
W podstawowej wersji noże traka GOLTAD 750 o dłg. 6, 10, 12 m wykonane jest z kształtownika o przekroju 200 x 150 x 8 mm co daje stabilną konstrukcję.

Nasze traki pracują także poza granicami Polski.
          

Zapraszamy także do obejrzenia filmu

Dla zapewnienia niezawodności działania i wysokiej sprawności eksploatacyjnej, w konstrukcji traka zostały zastosowane elementy renomowanych światowych firm:
- koła prowadzące piłę, łożyska oraz rolki podtrzymujące piłę
- paski klinowe GOOD-YEAR
- podzespoły elektroniczne firm LENZE, MELLER, TELEMANCHE
- sztywna belka łoża ze stali stopowej 40H

 

Na trak udzielamy gwarancji, a także prowadzimy serwis sprzedawanych urządzeń. Do urządzenia załączamy instrukcję obsługi, możliwa jest także dostawa loco klient.

 

 

 
Dane teleadresowe: Mazurowice Kolonia 6 55-320 Malczyce, tel. 071 317 67 27