Pilarka taśmowa o wyd. 60 mb/min

Nowa pilarkę taśmową o znacznie zwiększonej wydajności przetarcia wprowadzamy na rynek. Nowy trak pracuje z prędkością do 60 mb/min. Pilarka posiada dwustronne podparcie łoża. Podnoszenie głowice tnącej odbywa się za pomocą dwóch śrub pociągowych.
W stosunku do poprzedniego modelu pilarki taśmowej we wprowadzonej właśnie na rynek konstrukcji zwiększono średnicę kół prowadzących piłę, która wynosi 700 mm, a masa każdego z nich wynosi 50 kg. Piła o szerokości 80 mm i grubości 2mm jest stellitowana. Podziałka zęba wynosi 35 mm. Maszyna wyposażona w silnik główny o mocy 18,5 kW jest w stanie przetrzeć nawet duże kłody o max. średnicy 1200 mm. Do takiego surowca przyda się zastosowany w nowej wersji pilarki bardziej precyzyjny , łańcuszkowy obracak kłody. Dodatkowe zalety to dwa dociski hydrauliczne oraz załadunek i poziomowanie kłody. Całym procesem przetarcia za pomocą tej maszyny steruje operator, dla którego przygotowano stanowisko wyposażone w wygodny fotel.

          

Na trak udzielamy gwarancji, a także prowadzimy serwis sprzedawanych urządzeń. Do urządzenia załączamy instrukcję obsługi, możliwa jest także dostawa loco klient.

 

 

 
Dane teleadresowe: Mazurowice Kolonia 6 55-320 Malczyce, tel. 071 317 67 27